حرکت اصلاحی (Corrective Exercise)

زندگی مدرن، بی تحرکی و همچنین استفاده نادرست از تسهیلات و امکانات اطراف باعث ایجاد مشکلات عضلانی-اسکلتی بسیار زیاده شده است. از جمله شایع ترین این ناهنجاری ها می توان به موارد زیر اشاره داشت: کایفوز، اسکولیوزیس، افزایش گودی کمر، گردن به جلو، شانه افتاده، شانه نابرابر، پای پرانتزی، پای ضربدری، کف پای صاف و کوتاهی عضلات.  در مجموعه سی وان، حرکت اصلاحی به طور تخصصی آموزش داده خواهد شد. 
نکته قابل ذکر در این بخش این است که طراحی حرکات ورزشی جهت درمان و یا بهبود وضعیت فرد امریست پیچیده که نیاز به تجربه و تخصص دارد و توصیه می شود در صورت عدم آگاهی از مشکل یا ناهنجاری تان به هیچ عنوان اقدام به اصلاح آن نکنید چرا که استفاده از ورزش به عنوان درمان یا اصلاح شبیه یک چاقو دو لبه می باشد که ممکن شرایط موجودتان را به مخاطره بندازد و مشکلتان بیشتر نیز شود.

اهداف دوره:
1- تقویت عضلات
2- اصلاح ناهنجاریها
3- تست های دوره ای
4- ارزیابی زانو و پاها
5- ارزیابی ستون فقرات
6- آموزش صحیح حرکات

در مجموعه پزشکی ورزشی سی وان مشکلات ستون فقرات، مفاصل، عضلات اسکلتی و دیگر ناهنجاری ها و سندرم های شما با استفاده از ورزش درمانی و آبدرمانی و منوال تراپی زیر نظر آقای دکتر حمزه اکبری متخصص فیزیولوژی ورزشی و با در نظرگرفتن توصیه های تخصصی و نظارت آقای دکتر مجتبی میری متخصص جراحی ستون فقرات، آقای دکتر فرزاد اشرافی نورولوژیست متخصص مغز و اعصاب، دکتر حمید بهتاش متخصص اورتوپدی و دیگر همکاران فیزیوتراپیست و علوم ورزشی درمان میشوند.

لینک های مرتبط: ورزش درمانی، آب درمانی، رژیم و برنامه غذاییطراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان