سی وان در یک نگاه

مجموعه پزشکی و ورزشی سی وان

«سی وان» فراتر از آنچه شما انتظار دارید، با بکارگیری روش های غیرتهاجمی به یاری شما آمده است.
☑  منظور از روش های غیرتهاجمی، غیرجراحی می باشد. در واقع امروزه به غیر از روش های جراحی، تکنیک های مختلفی جهت کنترل، مدیریت و کاهش درد در تمامی نواحی بدن بوجود آمده که متناسب با این تکنیکها متخصصین و کارشناسان جدیدی نیز وارد عرصه سلامت شده اند. فردی که دچار درد در یک ناحیه می شود می تواند از دانش متخصصین مختلفی از جمله جراح مغز و اعصاب، طب فیزیکی، اورتوپد،طب ورزشی،نورولوژی، فیزیوتراپی،طب سالمندی، کاپروپرکتیک،بیهوشی، کاردرمانی، توانبخشی، شاخه های علوم ورزشی، منوال تراپیستها و بسیاری دیگر از رشته استفاده کند. هر کدام از این رشته ها متناسب با ماهیت خودشان در یکی از فازهای درمان می توانند به فرد کمک کنند. ما نیز در این مجموعه در فاز نهایی مدالیته های درمان توسط آموزش حرکات و ورزش فرد را به زندگی، جامعه و یا زمین ورزش برمی گردانیم. تمامی مراحل با دستور همکاران متخصص و زیر نظر کارشناسان مجرب خواهد بود.

☑ در صورتی که نیاز به آموزش در حوزه ورزش و حرکت دارید یا به شما توصیه شده که ورزش کنید ولی نمی دانید با چه شدت؟ چه مدت؟ چه شیوه؟ چند جلسه در هفته؟ چه نوع حرکتی؟ انجام دهید، ما را در مجموعه سی وان کنار خود ببینید.

  خدمات تخصصی ما در سه بخش مجزا به شرح زیر است:

1- بخش حرکت و ورزش درمانی:
این بخش با هدف آموزش شکاف بین جامعه پزشکی و باشگاهی را پر کرده، در واقع اصول صحیح ورزش و حرکت را به افرادی که نیاز به ورزش دارند بر طبق دستورات تیم پزشکی، یا فیزیوتراپی که داده شده را به فرد آموزش داده و همکاران در این بخش تمام تلاش را دارند تا فرهنگ درست ورزش کردن و تغییر سبک زندگی را به مردم آموزش دهند. بسیاری از پزشکان و مشاوران عزیز به بیماران و مراجعه کنندگان خود ورزش و فعالیت بدنی را توصیه می کنند، حال آنکه فرد مورد نظر موقعی که تصمیم به انجام ورزش می گیرید در بسیاری از اوقات نوع ورزش؟ شیوه انجام حرکات؟ مدت زمان؟ دردهای احتمالی؟ و بسیاری دیگر از چالش ها روبروی خود می بیند که نیاز به مشاوره و همراهی دارد تا مسیر را به راحتی پیدا کند و آسیب خاصی به خود ندهد این است که به تخصص فیزیولوژیست ورزشی نیاز پیدا خواهد کرد جهت برنامه ریزی و هدف گزینی و همچنین ارزیابی های ماهیانه، لذا توصیه می شود که جهت انجام ورزش مخصوصا اگر دچار مشکل خاصی هستید از نظر مشاوران و متخصصین علوم ورزشی بهره بگیرید.

2- بخش آب درمانی:
برای درک دقیق از فعالیت های این بخش با ذکر یک مثال شروع می کنیم. فردی با درد مراجعه به متخصصین اورتوپدی، جراح مغز و اعصاب، طب فیزیکی و یا ... کرده و متخصص مربوطه توصیه به آب درمانی داشته، چه باید کرد؟ آیا راه رفتن عادی در آب می تواند در راه بهبود کمر درد یا آرتروز و یا دردهای مفاصل کمک بخش باشد؟ آیا نیاز به یک فرد آشنا با این حوزه و با تجربه و همچنین تحصیلات دانشگاهی می باشد؟ آیا تجهیزات خاصی مورد نیاز است؟ به نظر می رسد تمامی سوال های مطرح شده در این زمینه با کمک فیزیوتراپیست حرفه ای و همکاری با مربیان کار آزموده دانشگاهی در کنار تیم پزشکی قابل جواب دادن باشد و همکاری بین این عزیزان به افزایش سطح سلامتی و فرهنگی و اشاعه ورزش و حرکت کمک شایانی داشته و پدران و مادران و عزیزان خودمان بیشترین منفعت را خواهند برد. در این بخش با استفاده از وسایل و تجهیزات فیزیکی مناسب اعم از دوچرخه، الپتیکال و تردمیل داخل آب به همراه وزنه، نودل، جکوزی گرم و بسیاری دیگر از وسایل فومی در محیطی گرم و صمیمی به شما دوستان عزی خدمات مورد نیازتان را ارائه می هیم.

3- بخش منوال تراپی و ماساژ درمانی:
این بخش نیز با همکاری فیزیوتراپیست عزیزمان و ماسور و دیگر همکاران در کنار بخش های دیگر مشغول به فعالیت می باشد. اساس فعایت این بخش کاهش تنش های عضلانی و بافت نرم با تکنیک های مناسب می باشد.

در زمینه مشکلات زیر مجموعه آماده خدمات رسانی می باشد.
درد لگن / زانو - درد ساق / مچ پا - درد گردن /  پشت - آسیب شانه /  دست - اسکولیوزیس / کایفوز - پای ضربدری / پرانتزی - سیـاتیک / دیسک کمر - شانه یخ زده - تنیس البو / گلف البو - آسیب ACL - آرتروز - رماتیسم - MS - سکته مغزی 


لینک مقالات: شامل یافته های علمی در زمینه ورزش درمانی، لاغری، بیماری ها، آب درمانی

گالری تصاویر:  شامل عکس ها و رویدادهای سی وان

گالری ویدئو: شامل فیلم ها و رویدادهای سی وان    


طراحی و برنامه نویسی توسط دپارتمان انفورماتیک شرکت بین المللی رکسان